Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Барні стійки, рецепції

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали. Кожен з названих матеріалів має свої характеристики, всі вони варіюються в ціні і мають відносно різний термін служби, тому до вибору матеріалу для барної стійки потрібно поставитися серйозно і відповідально.

 

Останнім часом, великої популярності набув такий матеріал, як дерево. Особливо актуальні барні стійки з цінних порід дерева, таких як дуб і бук особливих методів обробки, де дерево підкреслює колір напоїв. Така барна стійка створює атмосферу респектабельності і надійності, вона виглядає дорожче ніж аналоги, зроблені з простих і дешевих в обробці матеріалів. Для робочої поверхні на барну стійку, традиційно застосовують різні види пластику, штучний камінь, ламіноване МДФ. Заготовки деяких матеріалів вигинають для надання привабливих форм деталям. Також часто використовують скло: тоноване, прозоре, матове, покрите плівкою, з піскоструйною обробкою, а також триплекс, оргскло. Не малу роль відіграє дизайн і відчуття кольору, поєднання різних матеріалів.

 

Незалежно від того, якої цінової категорії ви замовите барну стійку, консультація нашого спеціаліста допоможе вибрати найкращий варіант. Також ми виготовляємо стільниці на барні стійки з штучного каменю.

__________________________________________________

Производство барных стоек может осуществляться из самых разнообразных материалов. Так, в этом производстве очень широко используется дерево, пластик, композит, ДСП и другие материалы. Каждый из названных материалов имеет свои характеристики, все они варьируются в цене и имеют относительно разный срок службы, поэтому к выбору материала для барной стойки нужно отнестись серьезно и ответственно.
 
В последнее время, большой популярностью пользуется такой материал, как дерево. Особенно актуальны барные стойки из ценных пород дерева, таких как дуб и бук особых методов обработки, где дерево подчеркивает цвет напитков. Такая барная стойка создает атмосферу респектабельности и надежности, она выглядит дороже чем аналоги, сделанные из простых и дешевых в обработке. Для рабочей поверхности на барную стойку, традиционно применяют различные виды пластика, искусственный камень, ламинированное МДФ. Заготовки некоторых материалов выгибают для предоставления привлекательных форм деталям. Также часто используют стекло: тонированное, прозрачное, матовое, покрытое пленкой, с пескоструйной обработкой, а также триплекс, оргстекло. Не малую роль играет дизайн и чувство цвета, сочетание различных материалов.

Независимо от того, какой ценовой категории вы закажете барную стойку, консультация нашего специалиста поможет выбрать лучший вариант. Также мы изготавливаем столешницы на барные стойки из искусственного камня.