Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко. Обирайте професіоналів при замовленні кухонних меблів. Ознака вдалого дизайну кухні – розумно використаний простір, усе має бути напохваті. Треба правильно розташувати так званий «робочий трикутник» (плита, мийка, холодильник). Головне побажання: плиту і мийку розмістити максимально близько. Обов’язковим елементом у найактивніших «робочих» місцях є вбудоване підсвічування – над мийкою, над плитою, над стільницею…Безумовно, головною «територією» на кухні є стіл. Це особлива зона, адже нашій ментальності притаманні кухонні посиденьки.

 

Кухня - саме тут відбуваються всі важливі процеси, це серце вашого будинку. Наповнена красивими і практичними меблями, вона завжди буде чекати Вас, а Ви будите щасливі і раді проводити на ній велику частину часу. За допомогою кухонних наборів, ми скомпонуємо, для Вас найбільш зручну комбінацію для інтер'єру. Різноманітний вибір фасадів та оздоблення допоможе створити кращий для Вас стиль. І не важливо, який дизайн оберете і як облаштуєте свою кухню – головне, щоб у ній було зручно і затишно.

 

Ми можемо виготовити для Вас кухню практично з будь-яких матеріалів, які доступні на сьогодні у Львові. Варто відмітити те, що ми самі виготовляємо стільниці з штучного каменю для кухонних меблів з безпечного матеріалу «Corian», «Montelli»(DuPont), «Staron» (Samsung.

__________________________________________________

Как выбрать мебель для кухни? Кухня - иногда единственное место, которое собирает семью за общим столом. Поэтому кухня, как важное помещение, требует особого подхода и правильно выбрать мебель для кухни нелегко. Выбирайте профессионалов при заказе кухонной мебели. Признак удачного дизайна кухни - разумно использован пространство, все должно быть под рукой. Надо правильно расположить так называемый «рабочий треугольник» (плита, мойка, холодильник). Главное пожелание: плиту и мойку разместить максимально близко. Обязательным элементом в активных «рабочих» местах есть встроенная подсветка - над мойкой, над плитой, над столешницей ... Безусловно, главной «территорией» на кухне есть стол. Это особая зона, ведь нашей ментальности присущи кухонные посиделки.

 

Кухня - именно здесь происходят все важные процессы, это сердце вашего дома. Наполнена красивыми и практичной мебелью, она всегда будет ждать Вас, а Вы будете счастливы и рады проводить на ней большую часть времени. С помощью кухонных наборов, мы скомпонуем, для Вас наиболее удобную комбинацию для интерьера. Широкий выбор фасадов и отделки поможет создать лучший для Вас стиль. И не важно, какой дизайн выбран и как обустроите свою кухню - главное, чтобы в ней было удобно и уютно.


Мы можем изготовить для Вас кухню практически из любых материалов, которые доступны сегодня во Львове. Стоит отметить то, что мы сами производим столешницы из искусственного камня для кухонной мебели из безопасного материала «Corian», «Montelli» (DuPont), «Staron» (Samsung).