Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Меблі

Для львів’ян, як і для кожного був і є актуальним затишок в оселі. Відомо, що інтер’єр впливає на психологічну атмосферу в домі. Неможливо уявити собі інтер’єр без меблів. Меблі складають невід’ємну частину будь-якого приміщення, не залежно від того для чого воно призначено. Тому до вибору меблів варто підходити дуже уважно. Зараз інтер’єр настільки широкий і різноманітний, що підібрати і купити меблі у магазині практично не можливо. На жаль, у Львові немає належного постачання дизайнерських меблів. Сьогодні облаштування помешкання потребує професійного підходу. Саме тому ми виготовляємо меблі на замовлення у Львові

 

Для зручності користування нашим сайтом ми вирішили розбити всі меблі на підрозділи. Зараз зрозуміти, що саме Вам потрібно і замовити меблі у нас дуже просто.

 

Що стосується стилю і колірного рішення ліжок, диванів, шаф, столів, стелажів та інших предметів інтер'єру, то тут наша фантазія нічим не обмежена. Як правило, предмети обстановки вибирають відповідно до загальної концепції оформлення приміщення - це може бути класичний стиль або модерн, або ар-деко, предмети обстановки із сосни або дубові меблі. Все залежить від того, для яких цілей меблі планується використовувати, що ми хочемо з її допомогою підкреслити і як уявляємо собі ідеальний інтер'єр. Не буває стилів хороших чи поганих, модних чи застарілих. Кожен новий стиль зароджується на основі попереднього, або ж як протиставлення йому. Тому до стилю більш вдалим будуть означення не модний чи актуальний, а ваш особистий, цілком неповторний. Пам’ятайте, що стильові засоби - це не лише прийоми для створення гарної картинки, це сюжет, у якому закладена ідея, знаки, які розповідають про свого господаря, про його темперамент, рід занять…

 

Ми використовуємо в розробці стильних меблів практично будь-які матеріали, які доступні на сьогоднішній день на меблевому ринку.

__________________________________________________

Для львовян, как и для каждого был и является актуальным уют в доме. Известно, что интерьер влияет на психологическую атмосферу в доме. Невозможно представить себе интерьер без мебели. Мебель составляют неотъемлемую часть любого помещения, независимо от того для чего оно предназначено. Поэтому к выбору мебели следует подходить очень внимательно. Сейчас интерьер настолько широк и разнообразен, что подобрать и купить мебель в магазине практически невозможно. К сожалению, во Львове нет надлежащего снабжения дизайнерской мебели. Сегодня обустройство помещения требует профессионального подхода. Именно поэтому мы изготавливаем мебель на заказ во Львове.


Для удобства пользования нашим сайтом мы решили разбить всю мебель на подразделы. Сейчас понять, что именно Вам нужно и заказать мебель у нас очень просто.


Что касается стиля и цветового решения кроватей, диванов, шкафов, столов, стеллажей и других предметов интерьера, то здесь наша фантазия ничем не ограничена. Как правило, предметы обстановки выбирают в соответствии с общей концепцией оформления помещения - это может быть классический стиль или модерн, или ар-деко, предметы обстановки из сосны или дубовая мебель. Все зависит от того, для каких целей мебель планируется использовать, что мы хотим с ее помощью подчеркнуть и как представляем себе идеальный интерьер. Не бывает стилей хороших или плохих, модных или устаревших. Каждый новый стиль зарождается на основе предыдущего, или как противопоставление ему. Поэтому к стилю более удачным будут определение не моден актуален, а ваш личный, вполне неповторимый. Помните, что стилевые средства - это не только приемы для создания красивой картинки, это сюжет, в котором заложена идея, знаки, рассказывающие о своем хозяине, о его темперамент, род занятий ...


Мы используем в разработке стильной мебели практически любые материалы, которые доступны на сегодняшний день на мебельном рынке.