Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Барні стійки

2016-05-04 12:00

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали. Кожен з названих матеріалів має свої характеристики, всі вони варіюються в ціні і мають відносно різний термін служби, тому до вибору матеріалу для барної стійки потрібно поставитися серйозно і відповідально.

 

Останнім часом, великої популярності набув такий матеріал, як дерево. Особливо актуальні барні стійки з цінних порід дерева, таких як дуб і бук особливих методів обробки, де дерево підкреслює колір напоїв. Така барна стійка створює атмосферу респектабельності і надійності, вона виглядає дорожче ніж аналоги, зроблені з простих і дешевих в обробці матеріалів.

 

Для робочої поверхні на барну стійку, традиційно застосовують різні види пластику, штучний камінь, ламіноване МДФ. Заготовки деяких матеріалів вигинають для надання привабливих форм деталям. Також часто використовують скло: тоноване, прозоре, матове, покрите плівкою, з піскоструйною обробкою, а також триплекс, оргскло. Не малу роль відіграє дизайн і відчуття кольору, поєднання різних матеріалів.

 

Незалежно від того, якої цінової категорії ви замовите барну стійку, консультація нашого спеціаліста допоможе вибрати найкращий варіант.

 

Також ми виготовляємо стільниці на барні стійки з штучного каменю.

Назад

Додати коментар