Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

CRISTALAN - матеріал для втілення Вашій ідей!

2010-12-29 09:30

Кристалан — листовий обробний композитний матеріал, створений фахівцями німецької компанії SCHOCK GmbH.

Увібравши в себе результати багаторічних досліджень і експериментів, кристалан по праву став одним з кращих матеріалів для виготовлення меблів і інтер'єрної обробки приміщень. Абсолютна вологостійкість і гігієнічність, пожежна і екологічна безпека, стійкість до більшості вживаних в побуті агресивних реагентів — ось далеко не повний перелік його достоїнств.

Кристалан легко обробляється на спеціальному устаткуванні. Його можна формувати, вигинати, сверлити, фрезерувати, різати, склеювати, не залишаючи при цьому видимого шва. Це дозволяє виготовляти з нього вироби абсолютно будь-якої форми. Ніяких обмежень для творчості! 

Гладка і безпориста поверхня матеріалу приємна і тепла на дотик. Її виняткова гігієнічність, обумовлена використанням природних компонентів і високоякісного акрилу, робить Кристалан ідеальним матеріалом для застосування в медичних установах і кухонних меблях. Ретельно продумана колірна гама матеріалу Кристалан складається з 37 кольорів, завдяки чому стало можливим створення не лише окремих елементів, що гармонійно вписуються у будь-який інтер'єр, але і цілісних інтер'єрних рішень з одного матеріалу. 

Колірна гама розбита на 4 підгрупи, що має різний декор : Uni, Super Uni, Astro і Galaxy. 

Деякі відтінки матеріалу вимагають спеціального відходу. На виробах темного, сильно пігментованого кольору сліди звичайного зносу, в т.ч. подряпини і пил будуть помітніші, ніж на виробах у світлих текстурованих кольорах. Тому не рекомендується використовувати матеріал темного тону для виробів з поверхнею, яка використовується досить інтенсивно і схильна до значних експлуатаційних навантажень (наприклад: кухонна столешниця). Темні насичені тони вимагають ретельнішого догляду для підтримки зовнішнього вигляду. 

!!! У зв'язку з використанням у складі матеріалу природних компонентів, можливі незначні відмінності відтінку матеріалу виробу від зразка. Це не є дефектом.

!!! Оскільки в рецептурі матеріалу використовується легкоплавкий акрил, слід уникати використання поверхні каменю в якості підставки для гарячого посуду. На сьогодні сучасні каструлі нерідко досягають температур, що набагато перевищують 4000С. Тому завжди необхідно користуватися спеціальною підставкою.

CRISTALAN складається з трьох основних компонентів:

- натуральний наповнювач
гідрооксид алюмінію — порошок очищеного від домішок природного мінералу зовні білого кольору. Основними достоїнствами є його низька теплопровідність, хімічна інертність і негорючість;

- єднальне
акрил — густа, прозора, легко забарвлювана рідина. У полімеризованому виді твердий, але не крихкий. Основні достоїнства — міцність, стійкість до ультрафіолету і агресивного середовища, інертність і 100% безпека для здоров'я. Широко застосовується в медицині;

- колірний пігмент.
для отримання різноманіття фактур і кольорів застосовуються тільки натуральні високостійкі пігменти.

Гарантія виробника на матеріал Cristalan — 5 років при використанні в приміщенні.

ВИ чистите свою робочу поверхню з Кристалана таким чином:

1. Звичайне забруднення (пляма і тому подібне).
Плями від води протираються вологою ганчіркою. Невеликі плями відмиваються мильною водою і миючими засобами на основі аміаку! Для видалення плям, які важко виводяться, користуйтеся неабразивной хлорною пастою.

2. Вапняні плями, вапняний наліт.
Якщо внутрішня поверхня умивальника з штучного каменю покривається твердим осадом, залийте на 3 години 5%-ний розчин хлорки або порошку для біологічного очищення.

3. Фарбувальні рідини (фруктові соки, чай і тому подібне).
На робочій поверхні плями від фарбувальних рідин очищають при допомозі емульсія для чищення і ганчірки для витирання пилу, потім протерти чистою водою.

4. Інші плями (наприклад від кулькової ручки, масляних фарб, туші).
Плями, залишені після кулькової ручки витирають ганчіркою, просочену спиртом.

5. Стирання металу (дном каструль, приладами і тому подібне).
Очистити робочу поверхню за допомогою емульсії для чищення і ганчірки для витирання пилу, потім протерти чистою водою.

Увага!!! Поверхня з КРИСТАЛАНА не передбачена для різання на ній. Не ріжте продукти на його поверхні, використовуйте дошку для нарізування !

Компанія не несе відповідальності за роботи по транспортуванню, установці і доопрацюванню виробу по місцю монтажу, здійснені сторонніми фахівцями.

Назад