Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Меблі для кухні

2016-07-26 15:09

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко. Обирайте професіоналів при замовленні кухонних меблів. Ознака вдалого дизайну кухні – розумно використаний простір, усе має бути напохваті. Треба правильно розташувати так званий «робочий трикутник» (плита, мийка, холодильник). Головне побажання: плиту і мийку розмістити максимально близько. Обов’язковим елементом у найактивніших «робочих» місцях є вбудоване підсвічування – над мийкою, над плитою, над стільницею…Безумовно, головною «територією» на кухні є стіл. Це особлива зона, адже нашій ментальності притаманні кухонні посиденьки.

 

Кухня - саме тут відбуваються всі важливі процеси, це серце вашого будинку. Наповнена красивими і практичними меблями, вона завжди буде чекати Вас, а Ви будите щасливі і раді проводити на ній велику частину часу. За допомогою кухонних наборів, ми скомпонуємо, для Вас найбільш зручну комбінацію для інтер'єру. Різноманітний вибір фасадів та оздоблення допоможе створити кращий для Вас стиль. І не важливо, який дизайн оберете і як облаштуєте свою кухню – головне, щоб у ній було зручно і затишно.

 

Ми можемо виготовити для Вас кухню практично з будь-яких матеріалів, які доступні на сьогодні у Львові. Варто відмітити те, що ми самі виготовляємо стільниці з штучного каменю для  кухонних меблів з безпечного матеріалу «Corian», «Montelli»(DuPont), «Staron» (Samsung).

Назад

Додати коментар