Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Що таке CORIAN®

2010-02-04 09:30

Corian® - це твердий, непористий матеріал для обробки поверхонь, що повністю складається з ±1/3 акрилової смоли (також відомої як: поліметилметакрилат (PMMA), і ±2/3 Тригідрату Алюмінію (АТН) - натурального мінерального наповнювача, отриманого з бокситу. Corian® використовується як декоративний матеріал в самих різних областях, в житлових і комерційних приміщеннях. Його переваги - це різноманіття дизайну, функціональність і довговічність.

Він поставляється у вигляді листів і різних мийок, що дозволяє, використовуючи звичайні інструменти для роботи по дереву, надавати йому практично будь-які контури. Corian® - це оригінальний твердий матеріал для обробки поверхонь, що виробляється тільки компанією DuPont. Він широко використовується як матеріал для кухонних столешниц і для вбудованих раковин у ванних кімнатах, стін для ван і душових кабін, кухонних мийок, вбудованих раковин, столешниць для лабораторних столів в таких областях, як: житлові приміщення, охорона здоров'я, банки, бутики, ресторани і багато інших.

ДОВКІЛЛЯ
Турбота про довкілля - це правило компанії DuPont, яке відноситься до усієї його продукції. Ми розробили велику кількість способів побудувати успішний бізнес, прагнучи звести до нуля вироблення відходів і викидів в атмосферу, економлячи енергію і ресурси, впроваджуючи системи переробки матеріалів і не створюючи, таким чином, погрози для майбутніх поколінь.

Також Corian® може вважатися "зеленим" матеріалом тому що він:
 
• Довговічний і може оновлюватися: він служить довго і легко піддається ремонту або оновленню. Тому що він схильний до вторинної переробки. В процесі виробництва Corian® утворюється до 1/3 менше відходів, ніж при обробці каменю.
 
• Хімічно інертний і не шкідливий для довкілля: він не вступає в реакцію з іншими хімікатами або речовинами, завдаючи при цьому низької шкоди довкіллю. Corian® також відповідає найстрогішим стандартам - "зонам громадського харчування і зберігання продуктів". Усі пігменти, використовувані для забарвлення матеріалу, допущені до контакту з їжею.
 
• Нетоксичний: при кімнатній температурі Corian® нетоксичний і абсолютно не виділяє летких органічних сполук. На випадок пожежі він згорає чисто і виробляє невелику кількість диму. Також клеї і герметики для Corian® під час обробки утворюють дуже невелику кількість летких органічних сполук, що значно менше стандартів США і ЄЕС.

Назад