Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Шафи-купе

Шафи-купе дозволяють легко перепланувати квартиру, будинок або ж офісне приміщення і зробити інтер’єр красивим та вишуканим. Для початку виберіть місце розташування шафи. При цьому шафи-купе можуть бути як опуклими по відношенню до стін, так і зливатися з ними.

 

Головним фактором що впливає на вартість шаф-купе, є система розсувних дверей. Замість задньої стінки, бічних панелей, низу або верху, можна використовувати стіни, підлогу і стелю кімнати. Це значно дешевше. Висота полиць не повина перевищувати 40 см.

 

На дзеркалах не варто економити - вони візуально збільшують простір. Дуже красиво виглядають тоновані дзеркала: матові, під бронзу, і т.д. До речі, сучасні дзеркала для шафи–купе безпечні, захисна плівка із зворотного боку дзеркала утримує їх на місці.

 

Шафа з підсвічуванням виглядає ще ефектніше. Проте освітлення виконує лише декоративну функцію.

 

Також популярними є шафи-купе з фотодруком на розсувних дверях. Застосування цієї технології в інтер’єрі - гарантія нестандартного рішення для будь-якого типу приміщень: квартири, офісу, торговельного залу або заміського будинку. Вдало підібране зображення чи фотографія здатні змінити вигляд вашого помешкання. Тому шафу-купе варто вигтовляти на замовлення, щоб врахувати всі свої потреби.

__________________________________________________

Шкафы-купе позволяют легко перепланировать квартиру, дом или офисное помещение и сделать интерьер красивым и изысканным. Для начала выберите место расположения шкафа. При этом шкафы-купе могут быть как выпуклыми по отношению к стенам, так и сливаться с ними.
 
Главным фактором влияющим на стоимость шкафов-купе, есть система раздвижных дверей. Вместо задней стенки, боковых панелей, снизу или сверху, можно использовать стены, пол и потолок комнаты. Это значительно дешевле. Высота полок НЕ должна превышать 40 см.
 
На зеркалах не стоит экономить - они визуально увеличивают пространство. Очень красиво смотрятся тонированные зеркала: матовые, под бронзу и т.д. Кстати, современные зеркала для шкафа-купе безопасны, защитная пленка с обратной стороны зеркала удерживает их на месте.
 
Шкаф с подсветкой выглядит еще эффектнее. Однако освещения выполняет только декоративную функцию.
 
Также популярны шкафы-купе с фотопечатью на раздвижных дверях. Применение этой технологии в интерьере - гарантия нестандартного решения для любого типа помещений: квартиры, офиса, торгового зала или загородного дома. Удачно подобранное изображение или фотография способны изменить облик вашего дома. Поэтому шкаф-купе стоит вигтовляты на заказ, чтобы учесть все свои потребности.