Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Шпоновані меблі

Львів та меблі з шпону – поняття споріднені. У Львові дуже багато класичної архітектури, яка просто вимагає відповідних меблів. Меблі для класичних інтер’єрів виготовляються з натурального дерева, або з шпону дорогих порід дерева.

 

Шпоновані меблі з позолотою, інкрустацією, і різьбленням не можуть не привернути уваги справжнього поціновувача класики. Симетрія - невід’ємний атрибут класичного стилю. Меблі зі шпону для класичних інтер’єрів покривають кольоровими лаками в по’єднанні із легкою позолотою деталей. Також популярна техніка оздоблення шпонованих меблів - інкрустація деревом по дереву – так звана інтарсія, а також бронзові та срібні накладки.

 

Ще одна одна важлива сторона інтер’єру – це створення особливої атмосфери затишку, тепла і витонченості. У такій обстановці хочеться просто жити, забуваючи про всі життєві перипетії.

__________________________________________________

Львов и мебель из шпона - понятия родственные. Во Львове очень много классической архитектуры, просто требует соответствующих мебели. Мебель для классических интерьеров изготавливаются из натурального дерева, или из шпона дорогих пород дерева.

Шпонированные мебель с позолотой, инкрустацией и резьбой не могут не привлечь внимания настоящего ценителя классики. Симметрия - неотъемлемый атрибут классического стиля. Мебель из шпона для классических интерьеров покрывают цветными лаками в соединением с легкой позолотой деталей. Также популярна техника украшения шпонированной мебели - инкрустация деревом по дереву - так называемая интарсия, а также бронзовые и серебряные накладки.

Еще одна одна важная сторона интерьера - это создание особой атмосферы уюта, тепла и изящества. В такой обстановке хочется просто жить, забывая обо всех жизненных перипетиях.