Останні проекти

Останні статті

2016-07-26 15:09

Меблі для кухні

Які вибрати меблі для кухні? Кухня – інколи єдине місце, яке збирає сім’ю за спільним столом. Тому кухня, як важливе приміщення, потребує особливого підходу і правильно вибрати меблі для кухні нелегко.

Детальніше »

2016-05-26 14:57

Дитячі кімнати

Індивідуальна кімната для дитини, це життєва потреба не лише з точки зору комфорту, а й погляду розвитку особистості. Всі турботливі батьки хочуть для своїх дітей найкращого, тому з любов'ю і теплом облаштовують дитячу кімнату.

Детальніше »

2016-05-04 12:00

Барні стійки

Виробництво барних стійок може здійснюватися з найрізноманітніших матеріалів. Так, в цьому виробництві дуже широко використовується дерево, пластик, композит, ДСП та інші матеріали.

Детальніше »

Штучний камінь

Штучний камінь один із кращих матеріалів для виготовлення меблів, стільниць з штучного каменю і інтер'єрного оформлення приміщень. Абсолютна вологостійкість і гігієнічність, пожежна та екологічна безпека, стійкість до більшості застосовуваних у побуті агресивних реагентів - далеко не повний перелік його достоїнств.

 

Стільниці з штучного каменю можна формувати, вигинати, свердлити, фрезерувати, різати, склеювати, не залишаючи при цьому видимого шва. Це дозволяє виготовляти стільниці абсолютно будь-якої форми. Ніяких обмежень для творчості! Що є актуальним для Львова, з його різноманітністю стилів.

 

Гладка і безпориста поверхня штучного каменю приємна і тепла на дотик. Її виняткова гігієнічність, обумовлена ​​використанням природних компонентів і високоякісного акрилу. Ретельно продумана кольорова гамма штучного каменю, представлена ​​у Львові складає більше 65 кольорів, завдяки чому стало можливим створення не тільки окремих елементів, що гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, але і цілісних інтер'єрних рішень з одного матеріалу, і це теж цікавить Львів.

 

Деякі відтінки матеріалу вимагають спеціального догляду. На стільниці з штучного каменю темного, сильно пігментованого кольору сліди звичайного зносу, в т.ч. подряпини і пил будуть більш помітні, ніж на виробах в світлих кольорах. Темні насичені тони вимагають більш ретельного догляду для підтримки ефективного стану.

 

Оскільки в рецептурі матеріалу використовується легкоплавкий акрил, слід уникати використання стільниці з штучного каменю в якості підставки для гарячої посуду. Сучасні каструлі не рідко досягають температур, що перевищують 4000 С. Тому завжди необхідно користуватися спеціальною підставкою.

 

Штучний камінь складається з трьох основних компонентів:

Натуральний наповнювач. Гідрооксид алюмінію - порошок очищеного від домішок природного мінералу зовні білого кольору. Основними перевагами є його низька теплопровідність, хімічна інертність і негорючість;
Зв’язуючий елемент. Акрил - густа, прозора рідина, що легко фарбується. В полімеризованому вигляді твердий, але не крихкий. Основні переваги - міцність, стійкість до ультрафіолету і агресивного середовища, інертність і 100% безпека для здоров'я. Широко застосовується в медицині;
Колірний пігмент. Для отримання різноманіття фактур і кольорів застосовуються тільки натуральні високостійкі пігменти.

 

Гарантія виробника на штучний камінь - 5 років при використанні в приміщенні.

__________________________________________________

Искусственный камень один из лучших материалов для изготовления мебели, столешниц из искусственного камня и интерьерного оформления помещений. Абсолютная влагостойкость и гигиеничность, пожарная и экологическая безопасность, устойчивость к большинству применяемых в быту агрессивных реагентов - далеко не полный перечень его достоинств.

Столешницы из искусственного камня можно формировать, выгибать, сверлить, фрезеровать, резать, склеивать, не оставляя при этом видимого шва. Это позволяет изготавливать столешницы абсолютно любой формы. Никаких ограничений для творчества! Что является актуальным для Львова, с его разнообразием стилей.

Гладкая и беспористая поверхность искусственного камня приятная и теплая на ощупь. Ее исключительная гигиеничность, обусловленная использованием природных компонентов и высококачественного акрила. Тщательно продуманная цветовая гамма искусственного камня, представлена ​​во Львове составляет более 65 цветов, благодаря чему стало возможным создание не только отдельных элементов, гармонично вписываются в любой интерьер, но и целостных интерьерных решений из одного материала, и это тоже интересует Львов.

Некоторые оттенки материала требуют специального ухода. На столешнице из искусственного камня темного, сильно пигментированного цвета следы обычного износа, в т.ч. царапины и пыль будут более заметны, чем на изделиях в светлых цветах. Темные насыщенные тона требуют более тщательного ухода для поддержания эффективного состояния.

Поскольку в рецептуре материала используется легкоплавкий акрил, следует избегать использования столешницы из искусственного камня в качестве подставки для горячей посуды. Современные кастрюли нередко достигают температур, превышающих 4000 С Поэтому всегда необходимо пользоваться специальной подставкой.

Искусственный камень состоит из трех основных компонентов:
Натуральный наполнитель. Гидроксид алюминия - порошок очищенного от примесей природного минерала внешне белого цвета. Основными преимуществами является его низкая теплопроводность, химическая инертность и негорючесть;
Связывающий элемент. Акрил - густая, прозрачная жидкость, легко окрашивается. В полимерных виде твердый, но не хрупкий. Основные преимущества - прочность, устойчивость к ультрафиолету и агрессивным средам, инертность и 100% безопасность для здоровья. Широко применяется в медицине;
Цветовой пигмент. Для получения многообразия фактур и цветов применяются только натуральные высокостойкие пигменты.

Гарантия производителя на искусственный камень - 5 лет при использовании в помещении.